Specjalista ds. sprzedaży inwestycyjnej

zł1.00 na godzinę
  • Randstad Polska
  • Warszawa, Poland
  • 17 Jul, 2020
Pełen etat Obsługa Klienta

Opis

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim doświadczeniem w produkcji okien z PVC i aluminium. Dla stabilnej i rozpoznawalnej marki poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. sprzedaży inwestycyjnej

oferujemy

  • samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na kształtowanie się biznesu
  • stabilne zatrudnienie
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • podstawowe narzędzia pracy (laptop, auto, telefon)

zadania

  • opracowanie strategii sprzedaży na rynki inwestycyjne
  • rozwój sprzedaży na powierzonym rynku
  • monitorowanie aktualnych informacji o sytuacji rynkowej
  • tworzenie ofert handlowych
  • profesjonalne doradztwo w zakresie trendów panujących na podległym obszarze oraz preferencji klientów w zakresie warunków handlowych

oczekujemy

  • doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku
  • doświadczenia zawodowego w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych na rynku inwestycyjnym
  • samodzielności w działaniu
  • doświadczenia w sprzedaży B2B: znajomości zasad funkcjonowania rynku inwestycyjnego, analizy otoczenia konkurencyjnego, potencjalnych kanałów dystrybucji, specyfiki promowania produktu
  • atutem będzie doświadczenie zawodowe w sprzedaży w branży okien, drzwi i systemów fasadowych oraz posiadanie kontaktów z siecią dilerską
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych, szczególnie umiejętności negocjacyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47