Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika Trójmiasto

zł3,000 - zł15,000 miesięcznie
  • 4-ECO Sp. z o.o.
  • Praca mobilna - w terenie (Gdańsk, Poland)
  • 15 May, 2020
Pełen etat Fotowoltaika

Opis

4-ECO Sp. z o.o. - wiodący dystrybutor i instalator najlepszych dostępnych na rynku instalacji fotowoltaicznych oraz źródeł ciepła poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów na terenie województwa;
  • utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami;
  • realizacja celów sprzedażowych firmy;
  • podpisywanie nowych umów;
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta;
  • dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
  • umiejętność budowania relacji z Klientem;
  • zdolności negocjacyjne i interpersonalne;
  • motywacja w działaniu oraz nastawienie na sukces;
  • znajomość rynku instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy i znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet).

Oferujemy:

  • pracę w profesjonalnym zespole;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • szkolenia w trakcie współpracy;

Zostań doradcą handlowym ds. OZE w 4-ECO i buduj z Nami swoją karierę!