INTEGRA SOFTWARE SP. Z O.O.

Integra Software oferuje rozwiązania dla branż technicznych związanych głównie z transportem i motoryzacją. Systemy tworzone są zarówno dla dużych firm korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, m.in. dla importerów części zamiennych, sieci warsztatowych, flot pojazdów, serwisów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, baz transportowych.

Wśród klientów firmy Integra można wymienić firmy takie jak: Bosch, Bridgestone, Continental, Michelin, Mercedes-Benz, Auto Partner; Fota, Motogama, Energia Pro, Auto Land, Inter Parts, Inter-Team, Cer Motor, Denckermann i sieci serwisowe m.in: BoschService, AutoTeam Service(STAG), FirstStop (Bridgestone), BestDrive (Continental), Euromaster (Michelin), AutoCrew, AD Service, OK Serwis, ASO różnych marek, itp.

Obecnie na rynku krajowym i zagranicznym (Czechy, Niemcy, Słowacja, Ukraina) funkcjonuje ponad 150 000 licencji oprogramowania marki Integra. Historia pierwszych rozwiązań sięga 1994r. Projektowanie oraz tworzenie aplikacji oparte jest na wieloletnim doświadczeniu zarówno w branży informatycznej jak i motoryzacyjnej. Według niezależnego raportu dotyczącego komputeryzacji warsztatów 25% firm używa rozwiązań marki Integra.

Potencjał firmy to również współpraca z zagranicznymi firmami tworzącymi rozwiązania dla branży motoryzacyjnej m.in.: TecAlliance (TecDoc, TecRMI), Bosch, Autodata, itp.

Aktualnie oferowane oprogramowanie to systemy przeznaczone na rożne platformy. W ostatnich latach firma mocno rozszerzyła angaż w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań typu WEB, które dotyczą zarówno obszarów związanych z segmentem e-Commerce (B2B i B2C) jak i rozwiązaniami Business Intelligence przeznaczonymi dla branż technicznych związanych głownie z transportem i motoryzacją. Nowoczesne aplikacje Integra typu WEB zapewniają szerokie możliwości związane z integracją danych i pozwalają zaspokoić oczekiwania klientów związane z szybką i sprawną wymianą informacji. Wiele z nowych rozwiązań przeznaczonych jest na urządzenia mobilne, które mają coraz większy udział wśród użytkowników Internetu.

Systemy marki Integra tworzone są przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych. Dzięki temu oprogramowanie jest w pełni funkcjonalne, skalowalne oraz kompatybilne z innymi systemami zewnętrznymi. Aktualnie korzystamy z najnowszego środowiska programistycznego firmy Microsoft oraz z nowoczesnych rozwiązań developerskich innych firm. Nasza spółka dysponuje również bogatym wyposażeniem w zakresie środowisk testowych.

Zdobyte nagrody i wyróżnienia:

Produkt Roku organizowany przez firmę Microsoft - Integra Software zdobyła I miejsce w konkursie na Najlepszą Aplikację Roku w kategorii systemów typu WEB.

I miejsce w konkursie Plebiscyt - nagroda czytelników czasopisma autoEXPERT Oprogramowanie Integra 7 jest laureatem w/w konkursu na najlepsze rozwiązanie dla branży motoryzacyjnej w kategorii Publikacje i oprogramowanie warsztatowe.

Nagrody MOTOINVENT autoservice EXPO w latach 2012 / 2013 / 2014 za nowoczesność i innowacyjność oprogramowania Integra 7, Integra WebShop, Integra WebKatalog.

Złote medale za innowacyjność na Międzynarodowych Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu otrzymały: oprogramowanie ERP Integra 7, aplikacja na smartfony Integra mobile, system e-Commrce Integra WebShop, dane serwisowo naprawcze Integra Data Service.

Tytuł „Innowacyjny produkt" w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju”, który organizowany jest przez Fundację Innowacji i Rozwoju.

Nagroda w konkursie - Pracodawca Roku Pomorza.

Wyróżnienie w konkursie „Produkt roku 2017” czasopisma motoryzacyjnego autoEXPERT.

Członkostwo w Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji.