myReps spzoo

myReps.com to innowacyjna platforma Raportowania dla pracowników mobilnych,

Nie jest to CRM a szybki i prosty w użyciu system oparty o Aplikacji Mobilnej która umożliwia zbieranie zamówień u klientów, raportowanie postępów pracy, zamawianie materiałów, przesyłanie zdjęć, robienie nagrań i przesyłanie ich w formie szybkiego raportu do pracodawcy.

Jesteśmy obecni na kilku rynkach, szybko się rozwijamy i w związku z tym poszukujemy ogarniętej (ważne) osoby która płynnie (również ważne) zna język Angielski, Niemiecki lub Hiszpański, która jest w stanie dołączyć do nas i wspomóc wprowadzać usługi na kolejne rynki i kolejnych firm.

Super by było gdybyś miała/miał rozeznanie w narzędziowni jaką używają małe zwinne firmy - startupy.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bardzo konkurencyjny system premiowy
  • plan objęcia udziałów w firmie 
  • możliwość pracy w homeoffice 

 

zł2,000 - zł4,000 miesięcznie
myReps spzoo Bialystok, Poland
19 Apr, 2020
Zdalna
myReps.com to innowacyjna platforma Raportowania dla pracowników mobilnych, To szybki i bardzo prosty w użyciu system oparty o Aplikacji Mobilnej który z powodzeniem zastępuje skomplikowane systemy CRM.  Jesteśmy obecni na kilku rynkach, szybko się rozwijamy i w związku z tym poszukujemy ogarniętej (ważne) osoby która płynnie (również ważne) zna język Angielski, Niemiecki lub Hiszpański, która jest w stanie dołączyć do nas i wspomóc wprowadzać usługi na kolejne rynki i kolejnych firm. Super by było gdybyś miała/miał rozeznanie w narzędziowni jaką używają małe zwinne firmy - startupy. Oferujemy: konkurencyjne wynagrodzenie bardzo konkurencyjny system premiowy plan objęcia udziałów w firmie  możliwość pracy w homeoffice